Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Kamenná prodejna
  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

Náhubky


Kdy použít náhubek pro psy?

Pokud máte psa, který je agresivní a má sklony ke kousání ostatních psů nebo dokonce i lidí, tak je náhubek pro psa jasná volba. I pes co je mírumilovné povahy může pokousat, protože se dostane do stresové situace. Stresová situace může být pro psa cesta k veterináři (v některých veterinárních ordinacích je nutné, aby měl pes při zákroku veterináře náhubek, aby pes nikoho nezranil), nebo psa může vystresovat nové prostředí, kde se nachází mnoho cizích psů a lidí. Dále se můžeme dostat do situace, kde je nutné, aby náš pes měl právě psí náhubek, a to například v MHD. Doporučujeme dávat psovi náhubek, když ho venčíte na volno bez vodítka, protože nikdy nevíte, co se psovi honí hlavou a na koho zrovna narazíte, proto náhubkem preventivně předejte případným potížím.


K čemu všemu je psí náhubek dobrý?

Náhubky pro psy mají mnoho účelů. Pokud váš pes při venčení neustále něco hledá a sežere vše, co najde, může to být pro vašeho psa životu nebezpečné. Řešením je náhubek, díky kterému se psovi do tlamy nedostane nic, co by nemělo. Dále je vhodné dávat psovi náhubek po veterinárním zákroku. Náhubek psovi zabrání, aby si ránu jakkoliv kousal nebo lízal.

Silikonový „kachní“ náhubek se psovi velmi pohodlně nosí. Má klasické klipsové zapínání na bavlněném pásku a jeho váha je velmi zanedbatelná. Tento psí náhubek nabízíme ve třech barevných variantách. Náhubky pro psy nabízíme ve třech velikostech. Jsou vhodné pro malé, středně velké a velké psy.