Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

Když máte chuť na dobrou večeři

Občas si s partnerkou rádi zajdeme na pořádný kus masa v podobě steaku. Není to nejlevnější pokrm, ale když se dobře připraví, stojí zato.

Jednou mi známí doporučili restaurant Kandelábr. Už jsem o něm slyšel. Nachází se nedaleko našeho bydliště, a tak jsme do restaurace s partnerkou zavítali.

Samozřejmě na jídelním lístku jsme hned vyhledali hovězí steak a dali jsme si ho s přílohou a zeleninou. Já jsem si k masu objednal točenou plzeňskou dvanáctku a partnerka si objednala červené víno, které si náramně vychvalovala. Velký výběr z vín nás příjemně překvapil.Na své si přijde příznivce moravských i zahraničních vín.

Ovšem i pivař si může z nápojového lístku vybírat. Kromě plzeňské dvanáctky nabízí restaurant Kandelábr ještě další točená piva. Jsou jimi Velkopopovický kozel tmavé, Master polotmavý, Radegast Birell nealkoholické a řezané pivo.

Steaky byly přesně podle našich představ - středně propečené a jedním slovem báječně. Jídlo jsme si vychutnali a k naší dobré chuti přispívalo i pěkné prostředí restaurace a milý personál, který nás nenechal čekat na pití ani na jídlo. Byli jsme spokojeni a máme zase svou restauraci kam si zajít na steak, ale klidně i na cokoliv jiného. Také další jídla v menu zněla velmi lákavě.