Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Kamenná prodejna
  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

věrnostní program

Radost u nás nakupovat

Připravili jsme pro Vás věrnostní program Pet Amour


Na co se můžete těšit?

Rádi bychom vás informovali o novince v našem internetovém obchodě a to o zavedení věrnostního programu Pet Amour. Každému registrovanému uživateli vrátíme 3 Kč z každých 100 Kč v objednávce (tj. 3%). Vrácené peníze pak může každý ve svém zákaznickém účtu směnit za voucher se slevou a tu uplatnit při dalším nákupu, případně voucher darovat svým blízkým.

Jak to funguje?

Po 15 pracovních dnech od zaplacení objednávky Vám bude do Vašeho zákaznického účtu přičteno 3% ze zakoupeného zboží. Po 15 dnech proto, že peníze vracíme jen za uskutečněné nákupy, nikoli za vrácené zboží. Pokud z jakéhokoliv důvodu vrátíte objednané zboží, budou Vám přičteny peníze jen z opravdu uskutečněného nákupu.Podmínkou věrnostního programu je, že zákazník musí být při nákupu vždy přihlášen ve svém zákaznickém účtu.

Ve Vašem účtu v položce „Moje věrností body“ můžete sledovat aktuální stav vrácených peněz z jednotlivých objednávek, kde si můžete také směnit peníze za voucher Vámi definované hodnotě kliknutím na Převést mé věrnostní body na slevové kupóny -Kč.

Při další objednávce vložte Kód do slevového kupónuv prvním kroku objednávky a potvrďte „OK“. Platnost voucheru je 6 měsíců od jeho vytvoření.

Voucher není možné uplatnit na produkty ve výprodeji a akční zboží. Voucher je možné uplatnit na nákup nad 599 Kč  (do této částky se nezapočítává doprava).