Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

Vybíráme pelíšek pro psa

I já jsem se po dlouhé době konečně zařadila mezi chovatele psů. Čtyřnohého kamaráda jsem si přála již velice dlouho a nyní se mi moje přání vyplnilo. Uvědomila jsem si však, že s pořízením psa nepřichází pouze radostné chvíle, ale že je péče o psa poměrně složitou a mnohdy náročnou záležitostí. Musíte myslet na to, abyste pejskovi podávali kvalitní stravu, abyste jej dobře vycvičili a aby měl třeba také pohodlný pelíšek, kde bude trávit chvíle odpočinku. A právě pelíškům pro psy se chci nyní věnovat.

Ve většině obchodů s chovatelskými potřebami najdete pelíšků nesčetné množství. Takové pelíšky pro psy jsou však povětšinou obyčejné, mnohdy fádní a neoriginální. Chcete-li tak pro svého čtyřnohého miláčka „něco lepšího“, stojí vás mnoho úsilí, než něco takového objevíte. Ovšem najdou se i takové obchody, kde pořídíte pelíšek vkusný a zároveň funkční. Pro malá a středně velká plemena se dnes vyrábí pelíšky skutečně pohodlné a měkké, aby se psům leželo a odpočívalo co nejlépe. Pro psy větší jsou pak k dostání pelechy stejně pohodlné, ale navíc odolné proti proležení a proti škrábancům. Tyto pelíšky pak ve vybraných kamenných, ale i internetových obchodech najdeme v kvalitním a zároveň stylovém a luxusním provedení. Často můžeme zakoupit pelíšek třeba s elegantními výšivkami a v barvách, které se nám hodí do interiéru domácnosti. Cenově se pak pelíšky pohybují v řádech tisíců korun, což v dnešní době není nijak výrazně moc, a na pelíšku se navíc nevyplatí šetřit. Dle mého názoru je také vhodné doplnit pelíšek menším polštářkem, který pejskovi zaručí plnohodnotný odpočinek.

Návrhy a výrobou originálních a vkusných pelíšků pro psy se pak zabývá mnoho předních světových značek a je tedy skutečně z čeho vybírat. Volbu konkrétního pelíšku už nechám na vás a na vašem mazlíčkovi, který svůj názor určitě také rád projeví…