Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

Oblečky pro psy jako módní záležitost

Vždy jsem chtěla domácího mazlíčka. Netoužila jsem po malém morčeti, křečkovi nebo podobném hlodavci. Přála jsem si psa. A to se mi nyní – konečně – splnilo.

Už dávno jsem si představovala, jak mu zařídím pelíšek, čím ho budu krmit, jak budu pejska cvičit a zda mu třeba nekoupím i nějaký slušivý obleček. Máte-li doma psa, jistě víte, o čem mluvím. Ovšem teď, když už doma pejska mám, šly pouhé představy stranou.

Kamenných obchodů a e-shopů nejen s chovatelskými potřebami je v současné době jako máku. Nalézt však ten, kde je možné pro mazlíčka pořídit skutečně kvalitní a originální věci, je téměř nadlidský úkol. Sortiment obchodů s chovatelskými potřebami se často opakuje, nabídka je omezená a kvalita pokulhává. O designu ani nemluvě. Chcete-li tedy pro svého miláčka pořídit něco skutečně netradičního, musíte se hodně snažit. Najdou se však i takové obchody, kde pro vašeho miláčka nakoupíte téměř lépe než pro sebe, a to zejména co se oblečení týče.

Oblečky pro psy často neslouží jako pouhé funkční prádlo, aby pejskům nebyla zima a byli v suchu, ale jsou také doslova módní záležitostí. To potvrzuje i fakt, že mnoho světových oděvních návrhářů tvoří mimo jiné i oblečení pro psy. Díky takovýmto kouskům oblečení pak nabírá móda pro zvířátka zcela nových rozměrů. Oblečky jsou ušité kvalitně a z vybraných materiálů. Cenově se pak tyto oblečky pro psy pohybují ve srovnatelných výších jako oblečení pro nás lidi; nejde tedy o nijak výrazně nákladnou záležitost. A i kdyby. Na domácích mazlíčcích se přece nešetří.

Ať už vyberete jakýkoli kousek oblečení pro vašeho pejska, uvidíte, že budete spokojeni jak Vy, tak on. Pejsek bude nosit kvalitní, originální a hlavně stylové oblečení a Vy se zase budete moct chlubit, jakého máte doma fešáka.  Přeji hodně štěstí s výběrem!