Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

Designový doplněk domácnosti v podobě misky pro psa

Stejně jako si my vybíráme nádobí do kuchyně, je třeba věnovat pozornost i výběru misky pro psa. Také chceme, aby se nám z nádobí nejen dobře jedlo, ale rovněž aby dobře vypadalo a ladilo s ostatním zařízením kuchyně. A právě tak je to i s psími miskami, jejichž výběrem bych se nyní ráda zabývala.

Misky pro psy se vyrábějí hned z několika možných materiálů a k dostání jsou v mnoha provedeních. Jedním z takových materiálů, užívaných k výrobě psích misek, je plast. Plastová miska je sice nerozbitná a snadná na údržbu, ale má také několik nevýhod. Nejen že ji pejsek může snadno rozkousat, poškrábat či jinak poškodit, ale také pejskovi vzhledem ke své váze při jídle „utíká“. Může se pak stát, že pes pořádně nenakrmí. Dle mého názoru je tak o něco vhodnější pořídit pejskovi misku keramickou. Takové misky se snadno udržují a jsou vhodné jak na vodu, tak na granule. Pes misku při krmení nebude nikam posouvat a díky materiálu ji téměř nelze poškodit.

K dostání jsou také tzv. dvojmisky. Ty jsou vyráběny v elegantním provedení na stojanu například z masivního dřeva. Praktičnost těchto dvojmisek pak spočívá v tom, že se pes nemusí při krmení zbytečně ohýbat a misky mu díky zasazení do stojanu při jídle nekloužou. Osobně doma tuto dojmisku mám a jsem s ní nadmíru spokojená jak já, tak můj čtyřnohý přítel. Všechny tyto misky jsou pak k dostání v originálních a vkusných provedeních, a tak mohou sloužit jako designový doplněk Vaší domácnosti. Pejskovi je pak zaručeno příjemné krmení. Misky následně stačí naplnit vhodným krmivem a uvidíte, že vám bude Váš pejsek nadmíru vděčný.

Ještě dodám, že se stejně jako v případě jiných chovatelských potřeb nevyplatí šetřit, nicméně misky nejsou nijak drahou záležitostí. A nyní už mi nezbývá nic jiného než Vám při výběru vhodné misky pro vašeho psa popřát šťastnou ruku.