Kategorie

NEWSLETTER

Nabídka


Ušetřete zde 10% se Citi platební kartou při útratě nad 390 kč!


Sphere card Ušetřete zde 5% se Sphere card.

Partneři

Výhody nákupu na našem eshopu

  • Kamenná prodejna
  • Jedinečný sortiment
  • Vše Skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
  • Doručujeme i na Slovensko
  • Věrnostní program
  • Přispíváme na opuštěné psy a kočky

O nás

Dobrý den,

dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Pet Amour a jsem tu proto, abych vašim čtyřnohým kamarádům (psím i kočičím) nabídl bohatý sortiment luxusního, nadčasového a designového zboží.

Co u mě můžete koupit? Stylové a funkční oblečky, elegantní pelíšky, které skvěle doplní Váš domov, veselé obojky, vodítka, hračky, škrabadla a mnoho dalších potřeb, bez kterých se my, nejlepší přátelé člověka zkrátka neobejdeme.

Kdo pro vás výrobky tvoří? V mém sortimentu naleznete ty nejluxusnější a nejkvalitnější produkty převážně evropských značek. Moderní oblečky pochází z dílny francouzského návrháře, který se kromě nás, domácích miláčků, specializuje na dětské kolekce luxusních značek jako Christian Dior či Burberry Chloe. Nábytek a doplňky v rustikálním stylu vyrábí holandská značka Designed by Lotte.

Abych nezůstal pozadu, letos jsem vytvořil vlastní kolekci svetříků, obojků, šátků a hraček pro pejsky a kočičky. Jmenuje se stejně jako já – Pet Amour. Dal jsem si záležet nejen na vzhledu, ale také na kvalitě materiálu a praktičnosti. Všechny výrobky vytváří šikovné tlapky v Čechách.

Věřím, že můj sortiment svou kvalitou a jedinečností uspokojí i ty nejrozmazlenější pejsky a kočičky. Jsem tu pro vás, moji milí zákazníci, proto se na mě neváhejte obrátit se svým přáním či připomínkou.

S přáním příjemného nakupování,

Pet Amour

 

P.S. Nezapomeňte na můj facebook a instagram, který je plný novinek, krásných fotek čtyřnohých kamarádů a inspirací pro Vás.

Pet Amour exkluzivně zastupuje:

Francouzská značka  MILK&PEPPER vstoupila na trh v roce 2008. Na sortimentu této značky je zjevné, že se nejedná o klasickou kolekci, ale o kolekci navrženou velmi nápaditým návrhářem Sylvainem Brejonem, který je známý ve světovém módním průmyslu díky své práci pro značky Christian Dior, Burberry,Chloe, G-Star, Timberland mnoho dalších. Pod jeho vedením se produkty MILK&PEPPER dostaly do širšího povědomí veřejnosti. Základním krédem této značky je dělat fashion produkty pro naše čtyřnohé kamarády v kvalitě na kterou byly doposud zvyklé pouze naše děti. Není divu, že kolekce MILK&PEPPER je k mání již v 15 zemích světa a po Paříži, Tokiu a Cannes nyní přichází i do Prahy. Originální fashion kolekce MILK&PEPPER dodá ten správný šmrnc a styl čtyřnohému kamarádovi a Vašemu domovu neobyčejně designový vzhled.

Pojetí kolekce holandské značky Designed by Lotte je inspirováno atmosférou rustikálního stylu. Motto výrobků této značky zní: „ Lifestyle For Your Pet“ což se jednoznačně pozitivně projevuje v nabídce produktů. Použití přírodních materiálů působí příjemně a jednoduše a je vhodným doplňkem každého interiéru, kde má čtyřnohý kamarád své stále místo.