Language
English

Modré triko pro buldočky Noan

899 Kč
Skladem (1 pcs) Vyprodáno Choose variant
Velikost
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Delivery to:
12.02.2026 - Choose variant

Detailed information

Product detailed description

Slušivé triko pro psy (především pro buldočky) je vhodné především na chladné podzimní a jarní večery, ale i na zimu, a to pro menší a středně velké pejsky. Triko zaujme především pohodlným střihem a velmi pružným materiálem. Tričko pro psy zakrývá celý hřbet a bříško. V případě ušpinění je možné triko vyprat v pračce na 30°C.

Návrhářem Milk&Pepper je Sylvainem Brejon, který je známý ve světovém módním průmyslu díky své práci pro značky Christian Dior, Burberry, Chloe, G-Star a mnoho dalších luxusních značek.

Pokud si nevíte rady s výběrem velikostí neváhejte nám zavolat na +420 774 689 001. Pokud jste z Prahy a nemůžete se rozhodnout mezi oblečkem, který bude více slušet vašemu pejskovi a chcete se přesvědčit o kvalitě materiálu, zavolejte. Lze domluvit osobní schůzku.:)

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users can submit posts. Please log in or sign up.

Do not fill out this field:

Security check