Fontána pro psy a kočky Petwant s filtrací a UV sterilizací

1 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní fontána Petwant neustále poskytuje vodu pro Vaše domácí mazlíčky a dodatečné funkce samočistění zajistí, že voda bude vždy čerstvá a čistá. Fontána je velmi účinná a tichá zároveň, neruší klid v domě.  Ve fontáně je pěti složkový uhlíkový filtr, který z vody odstraňuje všechny nebezpečné látky, jako jsou například chlór, vápno či olovo. Fontána disponuje UV lampou, která ničí všechny viry a bakterie obsažené ve vodě. Díky neustálé cirkulaci je voda stále provzdušněná a nezteplá.

Patentovaný design fontány znemožňuje usazení nečistot. Pítko má 15° sklon. Je vědecky dokázáno, že tento sklon je nejvíce přirozený sklon pro pití. Fontánu lze jednoduše rozložit a pravidelně čistit. Životnost uhlíkového filtru je až 2 měsíce, podle kvality vody a frekvence čištění fontány. Náhradní filtry se prodávají v balení po dvou kusech. Motor fontány uvádí vodu do neustálého pohybu, filtruje ji a navíc ji čistí od přebytečných vlasů a nečistot. Fontána nabízí dva čistící režimy, nepřetržitý a přerušovaný režim, tak aby čistota vody nejlépe vyhovovala vašim mazlíčkům. Fontána byla navržena tak, aby se do jejího interiéru nemohli dostat žádné nečistoty. Vír vody kromě funkce udržování vody v pohybu a svěžesti dodatečně myje stěny fontány, takže ji nemusíte čistit při každém opětovném naplnění.

Díky velmi tichému čerpadlu se fontána hodí do každé domácnosti s mazlíčkem. Fontána má USB napájení, a tak ji můžete zapojit i v místech bez elektrické energie s použitím powerbanky. Fontána má dva režimy provozu. Normální režim neustálé filtrace a chytrý režim, při kterém se filtrace zapíná v pravidelných intervalech.

Rozměry fontány: 20 × 20 × 20,1 cm

 

  • pítko pro domácí mazlíčky
  • pěti složkový filtrační systém
  • objem 1,5 litru
  • UV sterilizace vody
  • dva režimy provozu fontány
  • USB napájení z elektrické sítě či powerbanky
  • napájecí adaptér v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: