O nás

Hezký den,

dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Pet Amour a jsem tu proto, abych vašim čtyřnohým kamarádům (psím i kočičím) nabídl bohatý sortiment luxusního, nadčasového a designového zboží.

Co u mě můžete koupit? Stylové a funkční oblečky, elegantní pelíšky, které skvěle doplní Váš domov, veselé obojky, vodítka, hračky, škrabadla a mnoho dalších potřeb, bez kterých se my, nejlepší přátelé člověka zkrátka neobejdeme.

Kdo pro vás výrobky tvoří? V mém sortimentu naleznete ty nejluxusnější a nejkvalitnější produkty převážně evropských značek. Moderní oblečky pochází z dílny francouzského návrháře, který se kromě nás, domácích miláčků, specializuje na dětské kolekce luxusních značek jako Christian Dior či Burberry Chloe. Nábytek a doplňky v rustikálním stylu vyrábí holandská značka Designed by Lotte. Identifikační známky pro psy a kočky pochází z ruční dílny v Itálii a navíc si přímo u nás můžete známku nejen navrhnout, ale i sami s naší pomocí vytvořit! 

Abych nezůstal pozadu, vytvořil jsem vlastní kolekci svetříků, obojků, pouzder, šátků a hraček pro pejsky a kočičky. Jmenuje se stejně jako já – Pet Amour. Dal jsem si záležet nejen na vzhledu, ale také na kvalitě materiálu a praktičnosti. Všechny výrobky vytváří šikovné tlapky v Čechách.

Věřím, že můj sortiment svou kvalitou a jedinečností uspokojí i ty nejnáročnější pejsky a kočičky. Jsem tu pro vás, moji milí zákazníci, proto se na mě neváhejte obrátit se svým přáním či připomínkou.

S přáním příjemného nakupování,

Pet Amour

 1480498_217082008476132_957186537_n

 

 P.S. Nezapomeňte na můj facebook a instagram, který je plný novinek, krásných fotek čtyřnohých kamarádů a inspirací pro Vás.