Výrobci

pet_amour_final_logo_cerna

Abychom ani my nezůstali pozadu, vytvořili jsme pro Vás naši vlastní kolekci, kterou vytváří šikovné tlapky v Čechách. Tvoří ji svetříky, kožené obojky, kožená pouzdra, šátky a hračky pro pejsky a kočičky. A jak se jmenuje? Stejně jako my – PET AMOUR. Dali jsme si záležet nejen na vzhledu, ale pečlivě pro Vás vybíráme ten nejkvalitnější materiál. Všechny produkty pečlivě testujeme a ověřujeme jejich funkčnost a kvalitu. Věříme, že náš sortiment svou kvalitou a jedinečností uspokojí i ty nejnáročnější pejsky a kočičky.

 
 
tipi-milk-&-pepper-potreby-pro-psy
 
Jedná se o francouzskou značku, která vstoupila na trh v roce 2008. Na sortimentu této značky je zjevné, že se nejedná o klasickou kolekci, ale o kolekci navrženou velmi nápaditým návrhářem Sylvainem Brejonem, který je známý ve světovém módním průmyslu díky své práci pro značky Christian Dior, Burberry,Chloe, G-Star, Timberland a mnoha dalších. Pod jeho vedením se produkty MILK&PEPPER dostaly do širšího povědomí veřejnosti. Základním krédem této značky je dělat fashion produkty pro naše čtyřnohé kamarády v kvalitě, na kterou byly doposud zvyklé pouze my a naše děti. Není divu, že kolekce MILK&PEPPER je k mání již v 15 zemích světa a po Paříži, Tokiu a Cannes nyní přichází i do Prahy. Originální módní kolekce MILK&PEPPER dodá ten správný šmrnc a styl čtyřnohému kamarádovi a Vašemu domovu neobyčejně designový vzhled.
 
 
Designed-by-Lotte-logo-300x150
 
Pojetí holandské značky Designed by Lotte je inspirováno přírodou a rustikálním stylem. Designéři této značky se inspirují přírodou, trendy, vývojem, ale i látkami, vzory a barvami. Použití přírodních materiálů vyvolává příjemnou atmosféru a je vhodným doplňkem do každého interiéru. Vysoce kvalitní materiály a dobře koncipovaná funkčnost každého produktu nastavily nový standard v designu pro mazlíčky. Motto výrobků této značky zní: „Lifestyle For Your Pet“ což se jednoznačně pozitivně projevuje v nabídce produktů. 
 
121039457_3511225835566610_8712805486984882900_n
 
Příběh italské značky My Family pochází z roku 2010, kdy se ve městě Valenza (město s dlouho letou zlatnickou tradicí) zrodila myšlenka vytvořit identifikační známku pro kočky a psy. Známka měla sloužit jako rychlá identifikace koček a psů při jejich nalezení a návratu zpět do jejich domovů. Ručně vyráběné, smaltované známky jsou dokonalé v každém detailu. Již více než 2 miliony zákazníků si vybrali svou známku na míru! Díky gravírovacímu přístroji je možné u nás upravit známku na míru. Toto umožní si zvolit nejen text, ale i styl písma!