Výrobci

pet_amour_final_logo_cerna

Abychom ani my nezůstali pozadu, vytvořili jsme pro Vás naši vlastní kolekci, kterou vytváří šikovné tlapky v Čechách. Tvoří ji svetříky, kožené obojky, kožená pouzdra, šátky a hračky pro pejsky a kočičky. A jak se jmenuje? Stejně jako my – PET AMOUR. Dali jsme si záležet nejen na vzhledu, ale pečlivě pro Vás vybíráme ten nejkvalitnější materiál. Všechny produkty pečlivě testujeme a ověřujeme jejich funkčnost a kvalitu. Věříme, že náš sortiment svou kvalitou a jedinečností uspokojí i ty nejnáročnější pejsky a kočičky.

 
 
tipi-milk-&-pepper-potreby-pro-psy
 
Jedná se o francouzskou značku, která vstoupila na trh v roce 2008. Na sortimentu této značky je zjevné, že se nejedná o klasickou kolekci, ale o kolekci navrženou velmi nápaditým návrhářem Sylvainem Brejonem, který je známý ve světovém módním průmyslu díky své práci pro značky Christian Dior, Burberry,Chloe, G-Star, Timberland a mnoha dalších. Pod jeho vedením se produkty MILK&PEPPER dostaly do širšího povědomí veřejnosti. Základním krédem této značky je dělat fashion produkty pro naše čtyřnohé kamarády v kvalitě, na kterou byly doposud zvyklé pouze my a naše děti. Není divu, že kolekce MILK&PEPPER je k mání již v 15 zemích světa a po Paříži, Tokiu a Cannes nyní přichází i do Prahy. Originální módní kolekce MILK&PEPPER dodá ten správný šmrnc a styl čtyřnohému kamarádovi a Vašemu domovu neobyčejně designový vzhled.
 
 
Designed-by-Lotte-logo-300x150
 
Pojetí holandské značky Designed by Lotte je inspirováno přírodou a rustikálním stylem. Designéři této značky se inspirují přírodou, trendy, vývojem, ale i látkami, vzory a barvami. Použití přírodních materiálů vyvolává příjemnou atmosféru a je vhodným doplňkem do každého interiéru. Vysoce kvalitní materiály a dobře koncipovaná funkčnost každého produktu nastavily nový standard v designu pro mazlíčky. Motto výrobků této značky zní: „Lifestyle For Your Pet“ což se jednoznačně pozitivně projevuje v nabídce produktů. 
 
121039457_3511225835566610_8712805486984882900_n
 
Příběh italské značky My Family pochází z roku 2010, kdy se ve městě Valenza (město s dlouho letou zlatnickou tradicí) zrodila myšlenka vytvořit identifikační známku pro kočky a psy. Známka měla sloužit jako rychlá identifikace koček a psů při jejich nalezení a návratu zpět do jejich domovů. Ručně vyráběné, smaltované známky jsou dokonalé v každém detailu. Již více než 2 miliony zákazníků si vybrali svou známku na míru! Díky gravírovacímu přístroji je možné u nás upravit známku na míru. Toto umožní si zvolit nejen text, ale i styl písma! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení