Toaleta pro kočky Poopoopeedo černá

Novinka
2 999 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designová a unikátní krytá moderní kočičí toaleta Poopoopeedo se hodí do každého interiéru a zejména tam, kde musí být toaleta umístěna viditelně. Moderní a uzavřená kočičí toaleta poskytuje kočkám všech velikostí příjemné soukromí, omezuje pronikání nepříjemného zápachu do interiéru a vás si získá pro svůj moderní design a odolný materiál. Poopoopeedo je navržený pro dlouhodobé používání, nabízí pevnost a robustnost a snadné čištění.

Designová kočičí toaleta ve tvaru vejce s výrazným a harmonickým vzhledem od francouzských designerů. Toaleta je vyrobena ve dvou barevných provedení. Horní díl toalety je také opatřen 7 bezpečnostními panty, díky kterým drží horní a spodní díl kočičí toalety spolehlivě na sobě a horní víko tak nemůže samovolně spadnout.

Díky rukojeti ve tvaru kočičí tlapky na horní části trupu jsou snadno oddělitelné, aby bylo možné pohodlně přenést obsah spodní části trupu do pytle na odpadky. Velikost otvoru je dostatečný pro všechny velikosti koček  tak, aby dostatečně izoloval toaletu od vašeho interiéru a stelivo zůstávalo uvnitř. Kočičí záchod Poopoopeedo je vyroben z odolného a ekologického plastu, který je zcela recyklovatelný. Zároveň je odolný proti chemickému působení kočičí moči. Vnitřní hladký povrch zcela minimalizuje uplívání nebo zanášení nečistot a pachu.


Rozměry:

70 x 40 x 40 cm (výška)
vstupní otvor 18 x 21 cm

Materiál:

plast - akrylonitrilbutadienstyren (ABS)

ABS plast odolný proti moči o tloušťce 4 mm, 100% recyklovatelný, anti-UV ochrana udržuje barvy stále jasné a zářivé. ABS plast je tuhý, málo nasákavý a používá se k výrobě nábytku. Oproti tomu běžné kočičí záchody jsou vyrobené z měkčího a méně kvalitního plastu o tloušťce 1-2 mm, který není tak odolný proti agresivní kočičí moči, pachu ani proti kočičím drápkům. Díky perfektně hladké vnitřní straně toalety pro kočky se Poopoopeedo dobře udržuje, stačí umýt proudem vody.

Součástí každé kočičí toalety Poopoopeedo je příslušenství:

  • 1x lopatka
  • 1x držák na protipachovou tabletu
  • 2x protipachová tableta

Příslušenství (lopatka a držák tablety) je zcela designově integrováno do vnitřní části vrchního dílu toalety, takže vše je stále dostupné, pohromadě a zajištěné proti ztrátě. Jedna protipachová tableta vydrží cca 1 měsíc.

Kočičí toaleta Poopoopeedo je určena pro vykonávání potřeby do sypkého steliva, které nasypete do její spodní části. Stelivo není součástí toalety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: