INTERZOO 2014

INTERZOO 2014
Květen 2014, Norimberk

     Každé dva roky se koná v Norimberku největší světová výstava výrobců, designerů a dodavatelů chovatelských potřeb. Výstavy se účastní více než tisíc pět set vystavovatelů z padesáti různých zemí světa a navštíví ji více než 36 000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Vystavovatelé se zde již tradičně předhánějí v nejmodernějších inovacích svých výrobků.

Velké úspěchy tento rok zaznamenala francouzská značka MILK&PEPPER, která se na veletrhu prezentovala svou originální zimní kolekcí pro rok 2014/2015, zejména dokonale zpracovanými oblečky pro psy. Společnost MILK&PEPPER jež je jednou z nejrychleji rostoucích ve svém oboru si velmi pečlivě vybírá partnery v každé zemi kam dodává svůj sortiment. Tato společnost je zcela unikátní tím, že rok co rok přichází s limitovanou kolekcí, která se nikdy neopakuje, čímž zaručuje svým klientům naprostou originalitu. Klíčovým produktem nové zimní kolekce jsou zateplené oblečky pro buldočky a whippety. Zimní kolekce bude dostupná na eshopu www.petamour.cz, jež exkluzivně do ČR tuto značku dováží, takže se od října opravdu máme se na co těšit.

p_1

  Foto: Návrhář MILK&PEPPER Sylvain Brejon s majitelkou Pet Amour  Barbarou Vinšovou

Mnoho pozitivních ohlasů získala svou tradičně pojatou kolekcí i holandská značka Designed by Lotte, jejíž sortiment se díky obrovskému zájmu zejména v Evropě rychle rozšiřuje. Zatímco minulý rok značka DBL představila v Bologni jako jedna z prvních pouze dva druhy ratanových pelíšků pro psy, nyní přichází s celou řadou ratanových výrobků od pelíšků pro psy a kočky různých tvarů, až po škrabadla pro kočky a to vše v tradičních přírodních barvách. Mezi dlouhodobě nejpoptávanější produkty patří misky pro kočky a psy a úžasně komfortní matrace pro psy. I tuto značku zastupuje v ČR výhradně eshop www.petamour.cz, takže pokud máte rádi přírodní produkty s nádechem rustikálního stylu neváhejte a objednejte si váš vysnění kus na www.petamour.cz.

fiFoto: Nová kolekce Designed by Lotte

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení