Jak vybrat vhodný záchod pro kočky? Poradíme Vám…

Záchod pro kočky je nepostradatelnou výbavou každé kočky. I jedinci, kteří mají možnost volného pohybu v přírodě, ocení, když budou mít i doma možnost vykonat svou potřebu.  To pro případy, že např. venku prší či leží sníh nebo, když kočičku přepadne náhlá potřeba. Doporučujeme záchody pro kočky s krytem. Krytá toaleta pro kočky zabraňuje rozhazování steliva ven.  

Záchod pro kočky nabízíme v různých barvách a designových provedení. Při výběru toalety pro kočky jsou důležité rozměry, abychom předešli, že se vaše kočička do toalety nevejde nebo nebude mít dostatek místa k vykonání své potřeby.

Pokud máte více kočiček nebo velkou kočku, které nestačí standardní velikost, doporučujeme vybrat toalety pro kočky Jumbo toaleta pro velké kočky šedá/bílá. Lze také zakoupit toalety a lopatky pro kočky v jednom balení např. Toaleta NOVA pro kočky bílá.

2181

Naším tipem je luxusní a elegantní toaleta pro kočky Bouda tabaco Hideaway pro kočky. Do boudy vložíte plastovou misku a tím zaručíte kočičce při své potřebě naprosté soukromí. Boudu lze polepit vtipnými štítky: zákaz kouření, zákaz fotografování, zákaz vstupu pro psy nebo osoby. Tato toaleta pro kočku se stane ozdobou vašeho interiéru.
3421

Důležitý je výběr i vhodného steliva do toalety pro kočky. Plastovou vanu byste měli naplnit 5 až 10 centimetrovou vrstvou steliva.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení